'


Joorå Datainspektionen.... alla medlemmar är vidtalade och har medgett samtycke att detta register förs och publiceras... allt enligt 10, 23 - 25 § i PuL.

Här finner du Pumlans Vänners™ medlemsregister.

Uppdaterad senast: 2014-12-21 17:33

#
Medlem Bostadsort Ursprungsort
1
Helena Löfvendahl Stockholm Stockholm
2
Jan Friman Luleå Luleå
3
Tjacket Stockholm Stockholm
4
Gunvor Friman Luleå Luleå
5
Joel Eriksson Sigtuna Luleå
6
Anette "Pumlan" Lindström Stockholm Luleå
7 Helena Hansen Stockholm Staffanstorp
8 Anna Rönnbäck (Chef FoU) Stockholm Luleå
9 Kjell Helin Luleå Överkalix
10 Rickard Bergius Stockholm Stockholm
11 Christina Eriksson Sigtuna Uppsala
12 Danne Nilsson-Ranta Umeå Malmberget
13 Maud Nilsson-Ranta Umeå Malmberget
14 Christina Eriksson Eskilstuna Luleå
15 Gunvor Edlund Luleå Uppsala
16 Petra Hjerpe Karlstad Boden
17 Alexis Wicén Stockholm Boden
18 Mats Friman Luleå Luleå
19 Åsa Ottestig Luleå Luleå
20 Nina Ottestig-Champbell Boston Luleå
21 Monica Ottestig Luleå Luleå
22 Dick Ottestig Luleå Luleå
23 Björn Torbiörnsson Luleå Stockholm
24 Lena Lundholm Luleå Luleå
25 Owe Andreasson Lulavan Lulavan
26 Louise Sandberg Luleå Luleå
27 Erik Levin Luleå Uppsala
28 Gustav Lindgren Luleå Luleå
29 Stig Norberg Koskullskulle Koskullskulle
30 Bo Bergman Luleå Gammelstad
31 Elizabeth Bergman Luleå Jämtön
32 Roger Ottestig Luleå Luleå
33 Johan Spolander Boden Boden
34 Peter Granström Trångfors Vuollerim
35 Birgith Granström Trångfors Harads
36 Linus Granström Trångfors Vittjärv
37 Anna Granström Trångfors Vittjärv
38 Lisa Granström Trångfors Vittjärv
39 Ingrid Lindgren Luleå Luleå
40 Lennart Pettersson Luleå Luleå
41 Torbjörn Larsson Gammelstad Gammelstad
42 Camilla Åström Luleå Luleå
43 Helena Öberg Luleå Överkalix
44 Johan Andrén Luleå Göteborg
45 Bengt Lindblom Luleå Luleå
46 Annlouise Öberg Nyköping Boden
47 Tomas Järvling Nyköping Nyköping
48 Helena Fallström Karlstad Boden
49 Fredrik Karlsson Stockholm Boden
50 Inge Espling
Boden
Luleå
51 Therese Jönsson Boden Boden
52 Kenneth Andersson Boden Vuollerim
53 Lotta Jönsson Boden Boden
54 Madelene Jönsson Boden Boden
55 Viktor Jönsson Boden Boden
56 Malin Larsson Boden Boden
57 Mikael Ullenius Luleå Luleå
58 Gunilla Ullenius Luleå Luleå
59 Frida Ullenius Luleå Luleå
60 Frank Ullenius Luleå Luleå
61 Fanny Ullenius Luleå Luleå
62 Johan Rönnquist Luleå Luleå
63 Pelle Alerby Rosvik Stockholm
64 Jessica Sedig Uppsala Luleå
65 Jenny Isaksson Stockholm Boden
66 Sven Nilsson Rasmyran Rasmyran
67 Cathy Nilsson Rasmyran Harads
68 Malin Nilsson Rasmyran Rasmyran
69 Cecilia Pettersson Stockholm Luleå
70 Laila Värnestig Göteborg Boden
71 Jerry Adebrink Stockholm Stockholm
72 Inga-Lill Adebrink Stockholm Vuollerim
73 Linn Adebrink Stockholm Stockholm
74 AnneMay Granström Vuollerim Porrivaara
75 Stefan Larsson Boden Älvsbyn
76 Ulla Essung
Göteborg Göteborg
77 Monica Ekström Umeå Luleå
78 Lars Abrahamsson Luleå Råneå
79 Petra Setterberg Göteborg Luleå
80 Inger Svensson Boden Piteå
81 Åke Sandström Eskilstuna Luleå
82 Roland Olin Göteborg Göteborg
83 Lennart Brynielsson Stockholm Stockholm
84 Kerstin Olsson Göteborg Österlen
85 Anette Ohlsson Kungälv Göteborg
86 Karin Westberg Kållered Ängelholm
87 Ulrica Johansson Uppsala Boden
88 Leif Holmgren Luleå Luleå
89 Ewa Brännström Luleå Luleå
90 Lena Wahlberg Boden Boden
91 Roger Englund Boden Niemisel
92 Solveig Lundgren Luleå Luleå
93 Carin Åhlström Bark Surahammar Surahammar
94 Helena Rääf Västerås Surahammar
95 Charlotta Hermansson Öjersjö Svängsta
96 Lars Lundsten Boden Gammelstad
97 Jan Erik Englund Boden Boden
98 Monica Karlsson Boden Boden
99 Eilert Gezelius Boden Boden
100 Gerd Nordmark Luleå Gunnarsbyn
101 Tor Kangas Vännäs Luleå
102 Thomas Käck Bollnäs Linköping
103 Birgitta Nilsson Göteborg Boden
104 Lars Thorsén Göteborg Herrljunga
105 Annika Bergenfeldt Kalmar Kalmar
106 Anders Bergenfeldt Kalmar Kalmar
107 Ulrika Bergenfeldt Kalmar Kalmar
108 Björn Bergenfeldt Kalmar Kalmar
109 Sara Bergenfeldt Kalmar Kalmar
110 Frida Palmbo Umeå Kalix
111 Mikael Robèrt Luleå Malmö
112 Per Burström Boden Boden
113 Torbjörn Tapani Luleå Luleå
114 Lena Lidberg Stockholm Gunnarsbyn
115 Birgit Lundström Luleå Luleå
116 Christer Åhl Boden Hakkas
117 Elizabeth Gawelin Luleå Luleå
118 Bo Norström Skellefteå Skellefteå
119 Annika Gellerstedt Luleå Gällivare
120 Lars Nilsson Boden Harads
121 Mikael Snell Västerås Västerås
122 Lasse Persson Ånge Krylbo
123 Mikael Hermansson Öjersjö Göteborg
124 Gail Kristin Feeney Liljeholmen Seattle
125 Gudrun Häll Boden Boden
126 Pär Forslund Ottawa Gammelstad
127 AnnaLena Forslund Råstaberg Sangis
128 Linnéa Forslund Råstaberg Råstaberg
129 Agneta Forslund Rånäs Luleå
130 Andrea Forslund - Grath Rånäs Rånäs
131 Mary Forslund Uppsala Södra Sunderbyn
132 Lisbet Bäckström Staffanstorp Porjus
133 Maria Appelgren Kungsängen
Luleå
134 Kajsa Appelgren Kungsängen Kungsängen
135 Ludde Appelgren Kungsängen Kungsängen
136 Monica Lundberg Göteborg Norrköping
137 Andréas Mårtensson Göteborg Borås
138 Niklas Sundvall Stockholm Luleå
139 Gustav Eriksson Sigtuna Sigtuna
140 Carin Arvidsson Puottaure Boden
141 Torbjörn Eriksson Boden Kristinehamn
142 Ulla Hedqvist Luleå Skellefteå
143 Berit Persson Luleå Överkalix
144 AnnKristin Håkansson Malmö Jokkmokk
145

Yvonne Nordgren

Gammelstad Gammlestad
146 Josef Sundström Gammelstad Gammelstad
147 Malka Welin Boden Porjus
148 Ewa Wiklund Stockholm Luleå
149 Thord Persson Ockelbo Gävle
150 Sven-Eric Hedberg Avesta Ljuså
151 Kerstin Belfrage Stockholm Båtskärsnäs
152 Maud Öquist Öjebyn Kiruna
153 Maria Palm Stockholm Boden
154 Marianne Persson Luleå Luleå
155 Mariella Engman Luleå Luleå
156 Thord Andersson Uppsala Luleå
157 Magnus Eriksson Uppsala Norrköping
158 Jörgen Gustavsson Stockholm Stockholm
159 Maria Lindbäck Degerfors Degerfors
160 AnnaKarin Sundberg Luleå Lansjärv
161 Victoria Brännström Stockholm Luleå
162 Elin Jonsson Luleå Luleå
163 Linda Persson Luleå Luleå
164 Linda Nordström Stockholm Luleå
165 Gösta Dahlqvist Vännäs Vännäs
166 Jörgen Karlsson Boden Boden
167 Johan Ivari Luleå Luleå
168 Katarina Lidberg Hammarstrand Gunnarsbyn
169 Kerstin Jonsson-Ryttertoft Burträsk
Burträsk
170
Kalle Klinker Lund Lund
171 Cecilia Lidberg Gunnarsbyn Piteå
172 Jan Persson Boden Boden
173 Hans Belfrage Stockholm Uppsala
174 Mikael Sundholm Boden Svartlå
175 Karin Delaitre Tahiti Luleå
176 Johan Rydekull Boden Boden
177 Tobias Pettersson Stockholm Luleå
178 Jesper Hansén Stockholm Boden
179 Johan Sandberg Luleå Luleå
180 Christer Koivuranta Luleå Södertälje
181 Erik Rönnbäck Luleå Överkalix
182 Mikael Eman Luleå Boden
183 Gunnel Hansén Gävle Boden
184 Lars Santelius Stockholm Luleå
185 Niklas Ekman Borås Luleå
186 Hervor Anda Oslo Älvsbyn
187 Kjerstin Ringdal Kolbotn Bodö
188 Mattias Sundin Göteborg Gammelstad
189 Charlotta Sundin Umeå Gammelstad
190 Sanna Rådelius Stockholm Luleå
191 Birgitta Johansson Luleå Luleå
192 Maria Möller Östersund Luleå
193 Berit Childs Buckinghamshire Älvsbyn
194 Mats Westerberg Luleå Luleå
195 Peter Erisson Malmö Luleå
196 Jennie Sundqvist Stockholm Luleå
197 Sara Sehlberg Nyköping Boden
198 Felicia Lindström Stockholm Stockholm
199 Jennifer Lindström Stockholm Stockholm
200 Mikael Sundqvist Råneå Gammelstad
201 Monica Nilsson Luleå Luleå
202 Ann-Kristin Ölund Storvreta Luleå
203 Ann-Katrin Holm Luleå Jämtön
204 Yngve Jansson Övre Svartlå Övre Svartlå
205 Susanne Bergman Stockholm Luleå
206 Håkan Andersson Sörberge Överstbyn
207 Sara Sundström Åstorp Södra Sunderbyn
208 Siw Bengtsson Göteborg Kallax
209 Fredrik Palmquist Linköping Jönköping
210 Malin Händel Linköping Gammelstad
211 Ulf Händel Linköping Jönköping
212 Eino Händel Linköping Linköping
213 Lena Lidberg Stockholm Svartbjörnsbyn
214 Ellen Löfgren Bollnäs Bollnäs
215 Mona Öhlund Järna Kalix
216 Jan Blomqvist Farsta Boden
217 John Sjölund Stockholm Sören
218 Marie-Louise Kaarle Piteå Piteå
219 Karin Ersson Upplands Väsby Boden
220 Margaretha Söderholm Luleå Luleå
221 Ewa Arvidsson Farsta Kalmar
222 Ove Arvidsson Farsta Strängnäs
223 Birgitta Henriksson Luleå Luleå
224 Sören Henriksson Luleå Luleå
225 Inga-Britt Johansson Norrköping Öregrund
226 Fredric Granström Gammelstad Gammelstad
227 Linda Nilsson Märsta Piteå
228 Kjell Eriksson Gammelstad Luleå
229 Johnny Davidsson Sundbyberg Sundbyberg
230 Eleanor Lind Luleå Boden
231 Helena Blom Södra Sunderbyn Gammelstad
232 Katarina Rombe Luleå Luleå
233 Eline Hornestedt Karlstad Boden
234 Ludvig Eriksson Sigtuna Sigtuna
235 Amanda Bäcklin Gävle Luleå
236 Johnny Rova Luleå Luleå
237 Klas Wallin Tumba ???
238 Anna Onsbjer Stockholm Luleå
239 Pär Larshans Bollnäs Luleå
240 Anette Gabrielsson Unbyn Luleå
241 Anders Olsson Göteborg Göteborg
242 Anders Pettersson Gammelstad Gammelstad
243 Linda Vesterberg Unbyn Boden
244 Sandra Ottestig Luleå Luleå
245 Andreas Andersson Luleå Luleå
246 Joakim Rönnbäck Luleå Luleå
247 Bo Andersson Luleå Luleå
248 Frida Rova Luleå Luleå
249 Mikael Sundström Karlstad Luleå
250 Ann-Sofi Lövgren Malmö Luleå
251 Johan Rosenquist Malmö Karlskrona
252 Johan Ökvist Stockholm Luleå
253 Ann-Sofie Magnusson Göteborg Göteborg
254 Margaretha Hansson Göteborg Sollefteå
255 Anna Svensson Luleå Luleå
256 Lisa Nordberg Stockholm Luleå
257 Anders Nyberg Göteborg Boden
258 Iréne Jansson Västerås ???
259 Monica G Engström Umeå Ljuså
260 Filippa Widlund Gnesta Luleå
261 Sven Andreasson Luleå Tågarp
262 Inga-Britt Andreasson Luleå Persön
263 Jenny Tapani Uppsala Luleå
264 Annika Pettersson Öjebyn Gammelstad
265 Annelie Pettersson Luleå Gammelstad
266 Jesper Pettersson Uppsala Tärnsjö
267 Ida Andersson Holmgren Haarlem, Holland Luleå
268 Ida Isaksson Stockholm Kiruna
269 Linda Selberg Göteborg Luleå
270 Ingela Nilsson Luleå Luleå
271 Agneta Wahlberg Göteborg Boden
272 Lars Kylin Uppsala Hökhuvud
273 Viktor Eriksson Luleå Luleå
274 Cecilia Tranborg Luleå Luleå
275 Diana Dahlkvist Liden Ångermanland
276 Marianne Öhman Borlänge Boden
277 Jesper Hessius Stockholm Stockholm
278 Lars Hedlund Skelleftehamn Ångermanland
279 Anna-Maria Hedberg Stockholm Töre
280 Ann-Louise Gren Stockholm Luleå
281 Peter Sundberg (SM2CEW) Luleå Luleå
282 Jan Lenman Skelleftehamn Luleå
283 Bodil Almeling Andersson Umeå Luleå
284 Tobias Pettersson Danderyd Luleå
285 Lena Löfgren Bollnäs Sollefteå
286 Birgitta Sundberg Råneå Råneå
287 Kristina Järvklo Umeå Luleå
288 Ellen Järvklo Umeå Stockholm
289 Kristina Sundberg Råneå Luleå
290 Anna Karin Nyberg Boden Boden
291 Peter Sundström Boden Boden
292 Bodil Almeling Andersson Umeå Boden
293 Staffan Andersson Boden Harads
294 Tomas Lindblom Boden Porjus
295 Åsa Andersson Eskilstuna Överkalix
296 Agneta Nordström Luleå Luleå
297 Maria Öhlund Boden ???
298 Charlotta Holmqvist Stockholm Boden
299 Sofia Andersson Uppsala Uppsala
300 Magdalena Östling Stockholm Luleå
301 Anna Färeby Luleå Luleå
302 Jennie Ruthström Luleå Stockholm
303 Gun-Britt Karlsson Upplands Väsby Kiruna
304 Ingela Sundström-Armand Paris Luleå
305 Catarina Lindgren Stockholm Luleå
306 Maria Jarl Stockholm Luleå
307 Magnus Jarl Stockholm Luleå
308 Rebecca Jarl Stockholm Stockholm
309 Anneli Nordenvaad Luleå Luleå
310 Charlotta Selberg Stockholm Luleå
311 Leif Berglund Upplands Väsby Kiruna
312 Linda Alakangas Karlstad Råneå
313 Sanna Tervonen Kalix Luleå
314 Katarina Lalander Hamnes Oslo Luleå
315 Kjerstin Stigmar Småland Luleå
316 Anna Selberg Stockholm Luleå
317 Stefan Lundström Uppsala Luleå
318 Birgitta Sundberg Råneå Råneå
319 Magnus Enbom London Boden
320 Tomas Grönstedt Göteborg Kramfors
321 Inger Grönstedt Kramfors Töre
322
Petter Svärd Stockholm Luleå
323 Katharina Soffronow Stockholm Luleå
324 Maria Karlsson Boden Boden
325 Leif Lundström Ersnäs Ersnäs
326 Peter Sundberg Stockholm Stockholm
327 Barbro Johansson Luleå Piteå
328 Bosse Johansson Luleå Luleå
329 Erik Bergström Göteborg Luleå
330 Håkan Markström Stockholm Svartbjörnsbyn
331 Ingrid Karlsson Fjugesta Boden
332 Eva Marklund Stockholm ????
333 Kjell de Meijere Stockholm ?????
334 Klara Andersson Stockholm Stockholm
335 Pontus Andersson Stockholm Stockholm
336 Annette Hammarström ???? Södertälje
337 Staffan Markström Örnsköldsvik Svartbjörnsbyn
338 Åsa Amre`n Mörrum Mörrum
339 Linn Forsberg Jokkmokk Jokkmokk
340 Margareta Ekholm Gammelstad Luleå
341 Peter Palo Luleå Luleå
342 Ida Ottestig-Palo Luleå Luleå
343 Anders Jonsson Umeå Härnösand
344 Anders Karlsson Mora Mora
345 Roland Östling Sundsvall Gammelstad
346 Kajsa Nordin Stockholm Morjärv
347 Sofia Marklund Stockholm Luleå
348 Rikard Eriksson Malung Hjo
349 Catarina Olivestedt
Stockholm Gammelstad
350 Eva Stephansson Uppsala Hundsjö
351 Inger Wikström Uppsala Luleå
352 Andreas Hansson Sundsvall Övik
353 Birgitta Garney Ekvärn Stockholm Luleå
354 TorBjörn Nilsson Luleå Luleå
355 Svante Modin
Rättvik Ångermanland
356 Christina Mellgren Västervik Boden
357 Berndt Botmar Bålsta
Boden
358 Carin Nyberg Åhus Överkalix
359 Alf Bengtsson Stockholm Ängelholm
360 Kina Bengtsson Stockholm Boden
361 Astrid Binnerstam Norberg Luleå
362 Ella Nilsson Örsundsbro Ångermanland
363 Bertil Hedkvist Luleå Luleå
364 Åsa Fagerström Stockholm Gävle
365 Bo Jonsson Stockholm Slöinge
366 Maria Henriksson ??? ???
367 Tony Gezelius Österlen Boden
368 Roland Östling Sundsvall Gammelstad
369 Cecilia Rönnbäck ??? Överkalix
370 Camilla Edin Luleå Harads
371 Tomas Isaksson Rutvik Rutvik
372 Eva Espling Luleå Luleå
373 Larsolof Sundström Norrköping Boden
374 Annica Karlsson Luleå Luleå
375 Anna Krohn Luleå Stockholm
376 Ankie Wahss Skara Skara
377 Johan Pettersson
Göteborg ???
378 Thorleif Bergström Vaggeryd Boden
379 Thorild Bodin Luleå Luleå
380 Bibbi Tapani Jämtön
Karungi
381 Frida Gårdmo ??? Boden
382 Madeleine Holmqvist Gävle
Boden
383 Catharina Bannerstedt Erlandsson Luleå Gammelstad
384 Catharina Lindholm Mölndal Luleå
385 Mats Gunnarsson Kumla Vidsel
386 Eva Joram Vallentuna Lidköping
387 Sven Lundbäck
Borlänge Boden
388 Margareta Pellikkä Boden ???
389 Ann-Sofie Waltilla Göteborg Göteborg
390 Johanna Nylén Göteborg Göteborg
391 Minja Bengtsson Göteborg Kungsbacka
392 Ulrika MacGregor Falun Gagnef
393 Thomas Hyttsten Härnösand Håsjö
394 Mats Klang Svedala Svedala???
395 Bosse Röjder Nyköping Umeå
396 Desiree Logg Gnesta
Värmdö
397 Lykke Logg
Gnesta
Södertälje
398 Linus Logg Gnesta
Eskilstuna
399 Björn Isaelsson Lund Gällivare
400 Pethra Åhl Gällivare Gällivare
401 Steen Lundqvist Gällivare Gällivare
402 Inger Sällström Boliden Jukkasjärvi
403 Susanne Bergstedt Nättraby Karlskrona
404 Anders Brännström
Gammelstad Ängesbyn
405 Kicki Malmström Stockholm Luleå
406 Helena Uusijärvi Göteborg Luleå
407 Torben Hägglund Söråker Bjästa
408 Linus Sundström Luleå Luleå
409 Andreas Andersson Nacka ???
410 Linda Malmström Stockholm Luleå
411 Marie Jakobsson Luleå Burträsk
412 Monika Sparrman Stockholm Kalix
413 Linda Grape Stockholm Kiruna
414 Gull Johansson ??? Boden
415 Olov Nygren Stockholm Boden
416 Niels Hovmöller Stockholm Köpenhamn
417 Anna-Karin Brännström Luleå Växjö
418 Helena Bogren Skellefteå Piteå
419 Linn Sundqvist Umeå Luleå
420 Lars Granqvist Pahlén
Skellefteå Granbergsträsk
421 Susanne Andersson Luleå Överkalix
422 Jon Kärneskog Luleå ???
423 Tomas Näsberg Rutvik Rutvik
424 Stig Sundén Holmträsk Ersnäs
425 Vega Brännvall Övertorneå Övertorneå
426 Ronny Thelin Öjebyn Jokkmokk
427 Peter Hansson Kiruna Kiruna
428 Ulf Lindbäck Luleå Luleå
429 Ewa-Charlotte Faarinen Luleå Skåne
430 Mads Hansson Helsingborg Luleå
431 Kerstin Löfgren Hortlax Luleå
432 Joacim Kämpe Linköping Kungsängen
433 Malin Sundström Umeå Luleå
434 Lars Sundström Luleå Luleå
435 Lisbeth Åström Luleå Luleå
436 Ingrid Jernberg Kvissleby Uppsala
437 Carolina Johansson Stockholm Piteå
438 Helen Henriksson Piteå Piteå
439 Birgith Brännström Högsön Harads
440 Paul Brännström Högsön Högsön
441 Emilia Brännström Högsön Högsön
442 Alida Brännström Högsön Högsön
443 Bernt Nordlund Luleå Luleå
444 Robin von Post - Hedermedlem # 1 Linköping Kvarnstad
445 Elisabet Levén Rimbo Kalix Nyborg
446 Stefan Malmström Stockholm Luleå
447 Jan Sparrman Stockholm Luleå
448 Elina Nordung Omnell Sundsvall Örnsköldsvik
449 Linn Öbom Stockholm Luleå
450 Susanne Nordberg Västerås Luleå
451 Stephan Nilsson Järna Jokkmokk
452 Kristina Rydberg Fjellborg Kaalasjärvi Kiruna
453 Margit Carlsson Luleå Luleå
454 Filis Sigala Stockholm Jukkasjärvi
455 Asta Palmgren Luleå Ersnäs
456 Walborg Henriksson Rutvik Övertorneå
457 Kerstin Eriksson Gammelstad Luleå
458 Harriet Lindgren Skellefteå Luleå
459 Elisabeth Söderberg Borås Luleå
460 Hans Söderberg Luleå Luleå
461 Thord Palmgren Luleå Luleå
462 Bengt-Owe Palmgren Dvärsätt
Ersnäs
463 Helene Rudh
Umeå Boden
464 Petra Genfors Göteborg Boden
465 Josefina Nordström Västerås Bälinge
466 Ludde Wästfelt Luleå Jokkmokk
467 Linus Berglund Luleå Boden
468 Rolf Berglund Boden Boden
469 Linnea Öberg Luleå Luleå
470 Oskar Öberg Luleå Luleå
471 Viktor Öberg Luleå Luleå
472 Axel Öberg Luleå Luleå
473 Mia Nilsson Umeå Luleå
474 Susanne Henne Stockholm Härnösand
475 Per-Gunnar Markstedt Gammelstad Luleå
476 Lena Wellman Skövde Boden
477 Sigbrith Palmgren Norrtälje Ersnäs
478 Stefan Palmgren Norrtälje Luleå
479 Sven Lundkvist Umeå Nattavaara
480 Samuel Rundkvist Messner Saltsjöbaden Saltsjöbaden
481 Ansa Messner Saltsjöbaden Luleå
482 Anna Grönlund Nyköping Boden
483 Stig Eidegren Jokkmokk Haparanda
484 Inger Nilsson Överkalix Södra Prästholm
485 Karl-Erik Nilsson Överkalix Töre
486 Inga-Lis Larsson Borlänge Purnu
487 Leif Svensson Malmö Eslöv
488 Owe Eriksson Luleå
Råneå
489 Karin Marklund Järfälla Umeå
490 Rune Marklund Järfälla Luleå
491 Oscar Wallén Ingarö Ingarö
492 Magnus Andersson
Stockholm Uppsala
493 Karin Karppinen Luleå Luleå
494 Irina Nilsson Luleå Tornedalen
495 Jenny Larsson Stockholm Boden
496 Kjell Dellert Järfälla Järfälla
497 Jan Bondesson Alingsås Svappavaara
498 Ylva Strutz S Sunderbyn S Sunderbyn
499 Lars Weirell Stockholm Västerås
500 Ylva Mjärdell Luleå Luleå
501 Åsa-Karin Sunnercrantz Stockholm Boden
502 Peter Asplund Stockholm Bälinge
503 Eva Mathiasson Stockholm Stockholm
504 Bert Bodin Luleå Luleå
505 Lisa Hansson Jakobsberg Luleå
506 Eleonor Lindström Umeå Luleå
507 Siv Sandman Norrköping Boden
508 Anton Lundmark Falun Boden
509 Ylva Öhlund Brännholm Skellefteå Kalix
510 Ursula Pettersson Stockholm Gammelstad
511 Carl Johan Wahlgren Nyköping Halmstad
512 Matts Forsberg Stockholm Luleå
513 Mira Forsberg Stockholm Stockholm
514 Dagh Casselbrant (SM3RBR) Kramfors Borlänge
515 Carolina Nordström Vällingby Luleå
516 Jill Sundberg Uppsala Luleå
517 Erik Hurtig Munkflohögen Eskilstuna
518 Göran Thingvall Ekerö Luleå
519 Bo Krogvig Upplands Väsby Luleå
520 Helena Fehler Haninge Boden
521 Ingela Nilsson Luleå Västerås
522 Elisabeth Johansson Luleå Luleå
523 Anneli Uvmåne Stockholm Stockholm
524 Stina Selberg Umeå Boden
525 Annikki Uvmåne Stockholm Kramfors
526 Fredrik Westerlund Malmö Sunderbyn
527 Jenny Edlund Kramfors Nordingrå
528 Maria Dupal Stockholm Luleå
529 Lottie Eriksson Umeå Älvsbyn
530 Ulrika Andersson Uppsala Uppsala
531 Hanna Eklund Jönköping Boden
532 Anne Eklund Jönköping Luleå
533 Kristina Munter Stockholm Luleå
534 Linnea Munter Stockholm Stockholm
535 Henrietta Munter Stockholm Stockholm
536 Marita Gustavsson Nyköping Nyköping
537 Elli Holm Stockholm Luleå
538 Ulf Nilsson Stockholm Luleå
539 Sara Nilsson Stockholm Stockholm
540 Anna Håkanson Stockholm Boden
541 Micaela Carlsson Göteborg Motala
542 Nils Sundqvist Vetlanda Luleå
543 Kristina Svanberg- Ydrefelt Stockholm Luleå
544 Ulrika Johansson Lycksele Skellefteå
545 Jenny Hedström Vingåker Luleå
546 Stina Andresson Vingåker Åstorp
547 Åsa Byström Uppsala Örnsköldsvik
548 Kristin Wikström Luleå Kalix
549 Åsa Byström Luleå Kalix
550 Emil Huuva Linköping Liehittäjä
551 Gun Nilsson Södra Bredåker Harads
552 Ewa Wernersson Brunflo Sollefteå
553 Peter Mortensen Timrå Kramfors
554 Anja Björkland Timrå Ulvön
555 Ewa Sandborg Piteå Piteå
556 Torsten Ericsson Uppsala Boden
557 Karin Wikström Boden Boden
558 Mats Wikström Boden Boden
559 Anna Lundström Boden Boden
560 Elin Lundström Boden Boden
561 Maritha Naeslund Lögdeå Örnsköldsvik
562 Håkan Nylen Lögdeå Umeå
563 Sandra Lindström Lögdeå Örnsköldsvik
564 Therese Nylen Obbola Umeå
565 Elin Nylen Lögdeå Umeå
566 Linus Nylen Lögdeå Umeå
567 Mia Larsson Vänersborg Vänersborg
568 Marianne Granström Umeå Vidsel
569 Susann Karlsson Vidsel Snesudden
570 Monica Holmberg Umeå Boden
571 Camilla Lindqvist Töre Gällivare
572 Anna Larsson Järna Luleå
573 Helena Edlund Umeå Boden
574 Linda Nyström Stockholm Luleå
575 Ulla Edblad Alnö Njurunda
576 Erika Lindberg Råneå Luleå
577 Matilda Karlsson Umeå Töre
578 Lena Stockman Norrtälje Boden
579 Josefin Larsson Göteborg Luleå
580 Veronica Lidström Luleå Boden
581 Ingrid Wester Stockholm Luleå
582 Ylva Palmér Umeå Boden
583 Petra Strindlund Linköping Nyland
584 Joakim Rolfson Lund Råneå
585 Bigitta Johansson Luleå Luleå
586 Helena Rubach Stockholm Umeå
587 Jennie Nousiainen Luleå Luleå
588 Esmeralda Nousiainen Luleå Stockholm
589 Niclas Sanfridsson Stockholm Stockholm
590 Agneta Sanfridsson Visby Luleå
591 Lina Persson Sundsvall Umeå
592 Jerry Eriksson Visby Stockholm
593 Torbjörn Berglund Linköping Ramvik
594 Johan Wåhlin Bergen Luleå
595 Helena Grip Umeå Luleå
596 Majvor Karlsson Sollentuna Boden
597 Berit Weståker Vallentuna Boden
598 Ulf Weståker Vallentuna ???
599 Berit Johansson Eskilstuna Boden
600 Angela Kempher Stockholm Murjek
601 Håkan Eriksson Stockholm Luleå
602 Ulrica Johansson Stockholm Gränna
603 Knut Hävermark Blomstermåla Luleå
604 Ylva Hävermark Blomstermåla Luleå
605 Åsa Hävermark Uppsala Haparanda
606 Håkan Hävermark Helsingborg Laxå
607 Liv Hävermark Stockholm Laxå
608 Ulf Hävermark Blomstermåla Blomstermåla
609 Saga Hävermark Blomstermåla Blomstermåla
610 Björn Hävermark Blomstermåla Blomstermåla
611 Tora Hävermark Blomstermåla Blomstermåla
612 Jerker Nordlund Ljung Svarsbjörnsbyn
613 Åsa Bergkvist-Hansson Stockholm Boden
614 Håkan Hedlund Sävsjö Ullånger
615 Hans Hedlund Stockholm Ullånger
616 Tomas Eriksson Stallarholmen Eksjö
617 Tarja Sandell Stallarholmen Viitasaari
618 Åsa Herrmann Torshälla Boden
619 Rolf Lindblom Järfälla Luleå
620 Berit Johansson Eskilstuna Boden
621 Kristina Drugge Luleå Luleå
622 Jan Lenman Kristianstad Arvidsjaur
623 Gunnar Hedlund Ullånger Skellefteå
624 Agneta Eriksson Stockholm Järvsö
625 Håkan Berg Järfälla Jämtön
626 Berndt Tiberg Luleå Söderköping
627 Yelverton Tegner Luleå Smedjebacken
628 Lena Svanberg Järfälla Luleå
629 Barbro Johansson Umeå Luleå
630 Per Pettersson Luleå Vissträsk
631 Simon Grannas Kramfors Arjeplog
632 Annelie Korsfeldt Tullinge Luleå
633 Malena S Johansson Luleå Luleå
634 Elinor Sundén Jönköping Ytterfälle
635 Inger Boström Luleå Luleå
636 Mikael Boström Luleå Luleå
637 Monica Johansson Juntti Luleå Luleå
638 Elin Pettersson Luleå Luleå
639 Anniqe Livbom   Luleå
640 Anna Carlén Stockholm Stockholm
641 Åsa Andersson Eskilstuna Överkalix
642 Gerd Lundsten Sundsvall Boden
643 Börje Selberg Åkerby Överstbyn
644 Jan-Olov Nyström Hudiksvall Antnäs
645 Nils Sundqvist
Vetlanda Luleå
646 Angelica Lundström Umeå Kramfors
647 Erika  Lindgren Nybro  Luleå 
648 Göran Gustafsson  Löddeköpinge  Malmberget 
649 Annika Gustafsson Löddeköpinge  Helsingborg 
650 Eva Månsson  Osby Skurup  
651 Jankov Månsson  Osby Arlöv 
652 Harriet Hägglund  Umeå  Luleå 
653 Ida Mogensen  Stockholm  Stockholm 
654 Eva Lyngbäck  Skellefteå  Boden 
655 Åsa Bäckström  Umeå   Luleå 
656 Olof Holmgren  Västerås  Luleå
657 Sture Johansson  Luleå Luleå
658 Monica Bjelknert  Töre   Töre  
659 Eva Thorn  Campton Hills, IL  Södertälje 
660 Soy Lundqvist  Luleå  Luleå
661 Gun Svensson  Norrtälje  Stensele  
662 Helena Qvarfordt  Luleå Luleå
663 Ulf Trogen  Stockholm Umeå  
664 Maria Lindqvist  Jokkmokk   Jokkmokk  
665 Monika Hedin Hjelm  Boden   Luleå 
666 Rutger Hjelm  Boden Västerås 
667 Henrietta Hjelm  Boden Boden
668 Kristoffer Hjelm  Boden Boden
669 Katharina Kallonen  Stockholm  Gammelstad  
670 Camilla Wass  Luleå  Luleå
671 Krister Müller  Ljungby  Boden
672 Karin Sundell  Klövsjö   Harads 
673 Lisa Nilsson  Ljusdal   Boden 
674 Barbro Holm   Tystberga   Boden
675 Yvonne Strandgård   Borås  Porjus 
676 Leif Markström   Falun  Luleå 
677 Jan-Olov Nyström  Hudiksvall   
678 Stina Karlsson   Gammelstad   Boden 
679 Leif Karlsson   Gammelstad Boden 
680 Olof Karlsson   Skellefteå Luleå
681 Åsa Karlsson-Sjögren  Umeå  Luleå
682 Ylva Palmér  Umeå Boden 
683 Simon Andreasson  Luleå  Luleå
684 Annika Branderud  ?
685 Susanna Branderud  ? ?
686 Allan Forsling  Sigtuna Luleå
687 Annica Pettersson  Vallentuna   Umeå 
688 Elin Englund  Stockholm Luleå
689 Kristina wahlberg  St Petersburg, FL  Luleå 
690 Anders Asplund  Uppsala  Piteå  
691 Per Andersson  Stockholm  Boden 
692 Karin Sandorf  Ängesbyn  Ängesbyn 
693 Björn  Pauli Göteborg   Boden 
694 Annika Lindé  Uppsala  Luleå  
695 Sven-Åke Ekstrand  Stockholm  Trelleborg 
696 Bruno Eriksson  Göteborg Göteborg 
697 Elisabeth Hannu  Boden  Boden
698 Ylva Sköld  Luleå  Luleå 
699 André Nilsson  ?
700 Pernilla Broo  Vadstena  Vadstena 
701 Håkan Lampa  Solna 
702 Britt Berglund  Stockholm  Boden  
703 Richard Olsson  Umeå Luleå
704 Anders Hermanson  Luleå  Luleå 
705 Ulla Ackelid   Uppsala Boden
706 Ulf Ackelid  Göteborg  Boden 
707 Pernilla Wikstén  Uppsala Boden
708 Marina Norrman  Uppsala  Värnamo  
709 Eva Stenberg  Värnamo Harads
710 Anneli Jansson  Linköping  Boden 
711 Maria Ståhl Jonsson  Vännäsby Linköping
712 Elise Eriksson Sollefteå Luleå 
713 Mia Segerlund Kramfors Boden
714 Roger Svanborg Trosa Boden
715 Kaisa Palo Stockholm Arvidsjaur
716 Gudrun Palo Luleå Överkalix 
717 Ivar Palo Luleå Ullatti
718 Julia Palo Luleå Arvidsjaur
719 Mirja Palo Uppsala Arvidsjaur
720 Margaretha Nilsson Boden Överkalix
721 Tomas Gabrielsson Gävle Boden
722 Helena Thelin Kimstad Luleå
723 Viveka Sandström Holmsund Boden
724 Andreas Parmerud Bollebygd Malmö
725 Hans Pettersson Brännberg Brännberg
726 Elisabeth Thorn Hässelby Södertälje
727 Ida Nyström Gävle Boden
728 Nina Gaines Torrevieja Luleå
729 Jan Johansson Vänersborg Luleå
730 Ann-Beate Jonsson Alnö Sorsele
731 Harry Isaksson Rosvik Niemisel
732 Johny Larsson Antnäs Antnäs
733 Lena Johansson Luleå Luleå
734 Mats Rehn ? ?
735 Claes Hellström Göteborg Luleå
736 Britta Amrén Luleå Luleå
737 Soy Lundqvist Luleå Luleå
738 Berndt Isaksson
Vetlanda Luleå
739 Christina Norén Veberöd Luleå
740 Eva Carlsson Harads Luleå
741 Marie Eriksson Jokkmokk Vuollerim
742 Christer Norberg Luleå Vuollerim
743 Harry Nordström Boden Vuollerim
744 Kristna Olli-Lindström Uppsala Boden
745 Anna Karin Grahn Enköping Boden
746 Bert Berglund Malmö Herrskog
747 Ingela Lilja Södra Sandby Boden
748 Birger Öhman Gäteborg Luleå
749 Maj-Britt Turtola Boden Boden
750 Lars Andersson Boden Bredåker
751 Lena Grönberg Saltsjöbaden Boden
752 Vivi-Ann Ekman
Boden Boden
753 Stefan Svensson Motala Göteborg
754 Lena Windstam Luleå Luleå
755 Agneta Johansson Boden Pajala
756 Irene Andersson Falun Boden
757 Ingemar Thorin Boden Boden
758 Karin Lind Enköping Boden
759 Björn Norén Boden Råneå
760 Camilla Jonsson Boden Boden
761 Maja Jonsson Boden Boden
762 Gunilla Backman Solna Boden
763 Inger Nordlund Singapore Boden
764 Annika Enbom Enköping Luleå
765 Anita Andersson Uppsala Luleå
766 Dan Andersson Uppsala Luleå
767 Anki Kallhede Mariestad Mariestad
768 Hanna G Lundblad Nossebro Göteborg
769 Stina Eiderström Huskvarana Boden
770 Arne Lindgren Bålsta Sollefteå
771 Britt Palmgren Göteborg Måttsund
772 Märta Lundgren Härnösand Haparanda
773 Pia Lindberg Gotland Boden
774 Gunilla Curdén Stockholm Stockholm
775 Gunilla Norman Luleå Luleå
776 Linda Häggström Kalix Kalix
777 Johnny Häggström Kalix Kalix
778 Jan-Erik Karlsson London Luleå
779 Anna-Lena Palmgren Luleå Ersnäs
780 Anki Löfgren Kungälv Älvsbyn
781 Stefan Gustafsson Piteå Boden
782 Astrid Andersson Söderköping Boden
783 Jan Backman Luleå Luleå
784 Fretze Backman Luleå Manila
785 Ingrid Renberg Sunderbyn Lulsundet
786 Johny Larsson Antnäs Antnäs
787 Eva Åström Gävle Luleå
788 Iva Lundström Skellefteå Bälinge
789 Pia Forsström Sollentuna Luleå
790 Birgit Englund Stockholm Luleå
791 Helen Johansson Umeå Vuollerim
792 Gunilla Granberg Stockholm Porjus
793 Ann-Catrin Karphammar Göteborg ?
794 Ylva Trollstierna Västra Götaland Boden
795 Louise Hannu Umeå Boden
796 Stefan Karvonen Huddinge Boden
797 Kerstin Lindqvist Skelleftehamn Laisvall
798 Hans G Johansson Uppsala Luleå
799 Louise Mattsson Slöinge Boden
800 Carin Callander Stockholm Stockholm
801 Urban Johansson och Sjulsmark Sjulsmark
802 Karin Lindström
Bogla, Tenhult Bogla, Tenhult
803 Göte Lindström Kullboarp Bogla, Tenhult
804 Jonas Borg Drammen Boden
805 Monica Holmer Skadom Sala
806 Pernilla Swärd Bettna Boden
807 Zara Hallman Valvfors ? ?
808 Pontus Karlsson Antnäs Umeå
809 Elisabeth (Hamnede) Melander Västra Ingelstad Boden
810 Miriam Jaakola Boden Luleå
811 Berit Silverlind Skellefteå Luleå
812 Stefan Lidberg Umeå Boden
813 Elisabeth Forssell-Onur Horndal Boden
814 Paula Trogen Åstorp Boden
815 Kent Trogen Åstorp Boden
816 Tarja Karppinen Luleå Luleå
817 Marie Lindström Göteborg Bogla, Tehult
818 Åsa Lindström London Bogla, Tehult
819 Cecilia Holmqvist Luleå Luleå
820 Isa Ågeby Svartbjörnsbyn Gullträsk
821 Susanne Grönvall Uddevalla Stockholm
822 Fredrik Fagervall Lidingö Luleå
823 Astrid Rendahl Boden Boden
824 Martin Wass Luleå Luleå
825 Maria Höglund Härnösand Boden
826 Jenny Arnkvist Gäteborg Boden
827 Vem vill ha den STORA äran att bli medlem
# 827???
   
       
888 Niklas Strååt - Hedermedlem # 2 Stockholm Stockholm